living room

Meistä

Yli 100 000 ovea - Valmis!

Tartu Uksetehas OÜ on perustettu vuonna 2009 ja harjoittaa puuovien tuotantoa. Pääasiakkaamme ovat rakennusyritykset ja tarjoamme tuotteitamme myös yksityisasiakkaille.
Meillä on erilaiset sertifikaatit sekä palo- että äänieristetyille oville.
Olemme joustavia ja voimme tarjota ovet jopa hienoimpaan tai erityiseen makuun.

Tuotteet

Erilaisia ovia

Image by Philipp Berndt

Maalatut, viilutut tai laminoidut sisäovet

Tuotevalikoimaamme kuuluu maalattuja, viilutettuja ja laminoituja tuotteita. Jos haluat, voimme tuottaa ovet tarkalleen tarpeidesi mukaan. Useimmiten on mahdollista tuottaa ovi tarkalla ratkaisulla, jota asiakas haluaa!

Ovetyypit

x maalattu sileä ovi
x viilutettu sileä ovi
x Sisäovi peitetty korkeapainelaminaatilla
x kosteudenkestävä sisäovi
x sisäovi lasiosilla
x sileä ovi rungon jäljitelmällä
x massiivinen vahvistettu sisäovi
x suunnittelu koristelistoilla, urilla ja paneeleilla
x lyijysuojattu ovi

Spoonsein_edited.jpg
 
 

Dokumentointi

Lataa ovetiedot

 

Garantiitingimused

Siseuste kasutus- ja hooldusjuhend

Siseukse paigaldusjuhend

Tuletõkkeukse paigaldusjuhend

Rw 32dB sertifikaat

Rw 36dB sertifikaat

Rw 42dB sertifikaat

EI30 sertifikaat

Fred.jpg
Martti.jpg

Fred Üprus

Johtaja

Ronald Üprus

Vientijohtaja

Martti Rebane

Projektipäälliköiden Päällikkö

+372 58 093 797

Martti@Tartuuks.ee

 
Angela.jpg
Tiit.jpg
Door

Angela Poljakov

Projektipäällikkö

+372 58 363 705


Angela@Tartuuks.ee

Tiit Päri

Tuotantopäällikkö

Andreas Lill

Projektipäällikkö

+372 52 74 234

Andreas@Tartuuks.ee

 
Kaja.jpg
Door
Door

Kaja Asi

Kirjanpitäjä

Sven Paabut

Projektipäällikkö

Sven@Tartuuks.ee

+372 55 14 915

Merike Tenno

Projektipäällikkö

Merike@Tartuuks.ee

+372 55 588 876

 
Door
Door

Jaanus Kala

Kokoonpanoryhmän johtaja

Jaanus@Tartuuks.ee

+372 58 388 075

Sten Üprus

Ostopäällikkö

Eve Schvalbe

Varastopäällikkö

Eve@Tartuuks.ee

+372 55 652 303

 

Ota meihin yhteyttä

Ringtee 1, 50105 Tartu, Estonia

 

©2019 by Tartu Uksetehas