living room

Tartu Uksetehasest

Üle 100 000 ukse tootmine - Tehtud!

Tartu Uksetehas OÜ sai alguse 2009. aastal ning tegeleb puidust uste tootmisega. Meie peamisteks klientideks on ehitussektoris tegelevad ettevõtted, kuid samuti pakume oma tooteid eraklientidele.
Omame erinevaid sertifikaate nii tuletõkke- kui ka helitõkkeustele.
Oleme paindlikud ning saame pakkuda uksi ka kõige peenemale või erilisemale maitsele.

Tooted

Valik erinevaid uksi!

Image by Philipp Berndt

Värvitud, spoonitud või lamineeritud siseuksed ja moodulid

Meie tootevalikust leiab nii värvitud, spoonitud, kui ka lamineeritud tooteid. Soovi korral saame Teile toota uksed täpselt vastavalt Teie vajadusele. Enamasti on võimalik toota täpselt sellise lahendusega uks nagu klient soovib!

Uste tüübid

- värvitud sileuks
- spoonitud sileuks
- kõrgsurvelaminaadiga kaetud siseuks
- niiskuskindlam siseuks
- klaasiosadega siseuks
- raamiimmitatsiooniga sileuks
- massiivne tugevdatud siseuks
- disainuks dekoratiivliistude, -soonte ja -tahvlitega
- plii kaitsega uks

Spoonsein_edited.jpg
 
 

Dokumentatsioon

Lae alla vajalikud dokumendid

 

Garantiitingimused

Siseuste kasutus- ja hooldusjuhend

Siseukse paigaldusjuhend

Tuletõkkeukse paigaldusjuhend

Rw 32dB sertifikaat

Rw 36dB sertifikaat

Rw 42dB sertifikaat

EI30 sertifikaat

Fred.jpg
Martti.jpg

Fred Üprus

Juhataja / Juhatuse liige

Ronald Üprus

Eelarvestaja / Ekspordijuht

Martti Rebane

Projektimüügijuht

+372 58 093 797

Martti@Tartuuks.ee

 
Angela.jpg
Tiit.jpg
Door

Angela Poljakov

Projektijuht

+372 58 363 705


Angela@Tartuuks.ee

Tiit Päri

Tootmisjuht

Andreas Lill

Projektijuht

+372 52 74 234

Andreas@Tartuuks.ee

 
Kaja.jpg
Door
Door

Kaja Asi

Raamatupidaja

Sven Paabut

Projektijuht

Sven@Tartuuks.ee

+372 55 14 915

Merike Tenno

Projektijuht

Merike@Tartuuks.ee

+372 55 588 876

 
Door
Door

Jaanus Kala

Paigaldus- ja garantiijuht

Jaanus@Tartuuks.ee

+372 58 388 075

Sten Üprus

Ostujuht

Eve Schvalbe

Laohoidja

Eve@Tartuuks.ee

+372 55 652 303

 

Võta ühendust

Ringtee 1, 50105 Tartu, Estonia

 

©2019 by Tartu Uksetehas

Minervaskolan