living room

Tartu Uksetehasest

Üle 100 000 ukse tootmine - Tehtud!

Tartu Uksetehas OÜ sai alguse 2009. aastal ning tegeleb puidust uste tootmisega. Meie peamisteks klientideks on ehitussektoris tegelevad ettevõtted, kuid samuti pakume oma tooteid eraklientidele.
Omame erinevaid sertifikaate nii tuletõkke- kui ka helitõkkeustele.
Oleme paindlikud ning saame pakkuda uksi ka kõige peenemale või erilisemale maitsele.

Tooted

Valik erinevaid uksi!

Image by Philipp Berndt

Värvitud, spoonitud või lamineeritud siseuksed ja moodulid

Meie tootevalikust leiab nii värvitud, spoonitud, kui ka lamineeritud tooteid. Soovi korral saame Teile toota uksed täpselt vastavalt Teie vajadusele. Enamasti on võimalik toota täpselt sellise lahendusega uks nagu klient soovib!

Uste tüübid

- värvitud sileuks
- spoonitud sileuks
- kõrgsurvelaminaadiga kaetud siseuks
- niiskuskindlam siseuks
- klaasiosadega siseuks
- raamiimmitatsiooniga sileuks
- massiivne tugevdatud siseuks
- disainuks dekoratiivliistude, -soonte ja -tahvlitega
- plii kaitsega uks

Spoonsein_edited.jpg
 

Tehtud Tööd

2020

Kohtla-Järve Spordi ja Tervisekeskus
Pärnu Ühishoone
Lai 29 - Tartu
Elva Spordihoone
Veerenni Arendus - II Etapp
Kõrveküla Kool
Lai 15 - Pärnu
Tootmishoone - Tartu
Priisle 2 - Tallinn
Paju 2 - Tartu
Türi Põhikool
Töökoja 1 - Tallinn
Näita rohkem

2019

Veerenni arendus
Tartu Ülikooli IT maja
Tampere Ülikooli Haigla
Tartu Erakool
Saksa Gümnaasium
Katusepapi 16
Rakvere Tervisekeskus
Raatuse 23
Kopli liinid
Kummeli
Gonsiori 29
Telia Büroo
Näita rohkem

2018

Z-Tower
Maakri Kvartal
Riia Kvartal
T1 Keskus
Viljandi Hotell
Vana-Peetri arendus
Palamuse lasteaed
Raatuse 85
Rehe Põik kortermajad
Omniva logistikakeskus
Järvevana tee 7B
Minervaskolan
Näita rohkem
 

Dokumentatsioon

Lae alla vajalikud dokumendid

 

Garantiitingimused

Siseuste kasutus- ja hooldusjuhend

Siseukse paigaldusjuhend

Tuletõkkeukse paigaldusjuhend

Rw 32dB sertifikaat

Rw 36dB sertifikaat

Rw 42dB sertifikaat

EI30 sertifikaat

Fred Üprus

Juhataja / Juhatuse liige

Ronald Üprus

Eelarvestaja / Ekspordijuht

Martti Rebane

Projektimüügijuht / Juhatuse liige

+372 58 093 797

Martti@Tartuuks.ee

 
Fred.jpg
Wood
Martti.jpg
Angela.jpg
Tiit.jpg
Wood

Angela Poljakov

Projektijuht

+372 58 363 705


Angela@Tartuuks.ee

Tiit Päri

Tootmisjuht

Andreas Lill

Projektijuht / Paigaldusjuht

+372 52 74 234

Andreas@Tartuuks.ee

 
Kaja.jpg
Wood
Fire Wood

Kaja Asi

Raamatupidaja

Sven Paabut

Projektijuht

Sven@Tartuuks.ee

+372 55 14 915

Merike Tenno

Projektijuht

Merike@Tartuuks.ee

+372 55 588 876

 
Blocks of Wood
Wood Structure
Wood Work
Wood Products

Jaanus Kala

Paigaldus- ja garantiijuht

Jaanus@Tartuuks.ee

+372 58 388 075

Sten Üprus

Ostujuht / Juhatuse liige

Eve Schvalbe

Laohoidja

Eve@Tartuuks.ee

+372 55 652 303

Heido Sults

Projektijuht

Heido@Tartuuks.ee

+372 55 594 606

 

Võta ühendust

Ringtee 1, 50105 Tartu, Estonia

 

©2021 by Tartu Uksetehas

Kopli liinid